TOP 5 personalizowanych prezentów na święta

TOP 5 personalizowanych prezentów na święta

Jak sprawić, by świąteczny prezent podarowany od serca okazał się trafionym i na długo pozostał w sercu bliskiej Ci osoby? Najprostszym sposobem będzie personalizacja – nawet najprostszego gadżetu. Skromny prezent, ale dobrany i skrojony pod kątem upodobań obdarowanego z pewnością sprawi mu ogromną radość. Prezentujemy 5 pomysłów na personalizowane prezenty świąteczne dla Twoich bliskich.

Pomysł na prezent świąteczny dla rodzicówMozaika ze zdjęć - unikalny prezent dla rodziców na święta

Wybór prezentu na święta dla rodziców często przysporzyć może wielu problemów. Czuli, opiekuńczy, przyjacielscy zdają się mieć niemal wszystko. Właśnie dlatego z pewnością przypadnie im do gustu ich portret wykonany z kilkuset rodzinnych zdjęć. Taka mozaika to rozczulający gadżet, który zastąpi wszystkie dotychczas zgromadzone prezenty. To także świetny pomysł, by zgromadzić wszystkie rodzinne fotografie wiszące dotychczas na ścianie w salonie w jedną, pokaźną. Podarowany w święta jeszcze bardziej zbliży do siebie całą rodzinę.

Mapa rodziny – nie tylko dla rodziców

Często zastanawiamy się, co podarować w prezencie bliskim. Każdy pomysł, który przychodzi do głowy wydaje się mało oryginalny, dlatego jedną z naszych propozycji jest prezent w postaci drzewa genealogicznego. Prosty w formie, a jednocześnie doskonale oddający stosunek darczyńcy do bliskich gadżet ze zdjęciami własnego autorstwa to prezent nie tylko na święta, i nie tylko dla rodziców. To w zasadzie uniwersalny podarunek, któremu trzeba poświęcić trochę czasu, ale gwarantujemy, że naprawdę warto. Powieszony w widocznym miejscu w dowolnym momencie wywołuje miłe wspomnienia, których – jesteśmy przekonani – nie sposób zapomnieć.

Miły podarunek dla niegoMapa świata na świąteczny prezent dla chłopaka

Jeśli szukasz pomysłu na prezent na święta dla chłopaka – dobrze trafiłaś! Wśród wielu koncepcji metalowa mapa podróży może okazać się najbardziej oryginalnym prezentem, jaki Twój ukochany mógł sobie wymarzyć, zwłaszcza jeśli jest zapalonym podróżnikiem. Metalowa mapa posłuży wtedy jako “pamięć podręczna” powieszona na ścianie, dzięki której Twój zdobywca będzie mógł oznaczać wszystkie odwiedzone miejsca. Niebywałą gratką jest znakowanie miast i krajów za pomocą załączonych magnesów oraz zdjęć mini-polaroid. Satysfakcja z użytkowania gwarantowana.

Pomysł na prezent świąteczny dla dziewczyny

Nic nie tak nie spędza snu z powiek jak poszukiwania idealnego prezentu na święta dla dziewczyny. Na nic zdają się także kobiece sugestie, kiedy mężczyzna pogrążony jest w poszukiwaniach. Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcą sprawić swojej ukochanej przyjemność, proponujemy kolaż ze zdjęć. Gwarantujemy, że taki drobiazg przypomni i upamiętni Wasze chwile spędzone razem, ale także rozczuli obdarowaną. Której z nas bowiem nie zmięknie serce na widok własnoręcznie wykonanego kolażu, nad którym ukochany musiał spędzić kilka dobrych chwil? Personalizację w takim wydaniu płeć żeńska lubi i docenia. Bardzo!

Uniwersalny i praktyczny gadżet

W mozaikowo znajdziesz spersonalizowane prezenty na święta dla niego i dla niej. Gdy nie wiesz, co kupić skup się na uniwersalnych i przydatnych gadżetach. Jednym z nich jest zestaw do wykonywania drinków, czyli shaker z całym anturażem, który możesz zadedykować w dowolny sposób osobie, której chcesz go podarować. Spersonalizowany zestaw do przygotowywania drinków przydatny okaże się dla każdego, kto lubi obchodzić urodziny lub urządzać imprezy dla większego grona znajomych. Będzie praktycznym sprzętem podczas każdej imprezy, na którą z pewnością będzie zapraszany sam darczyńca.

Skorzystaj z naszych pomysłów i wejdź do świata personalizowanych prezentów świątecznych. Z naszą pomocą stworzysz wór pełen trafionych i gustownych podarunków dla rodziny i znajomych!

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *