Videomozaika, Mozaika Interaktywna dla Firm

Mozaika interaktywna dla firm to znakomity pomysł na promocje swojej działalności i element wizualny w placówce.

Najczęściej współpracujemy z Firmami w zakresie:

Stworzenia logotypu firmowego z posiadanych zdjęć (pracowników/eventów firmowych/produktów firmy) oraz wydruk na eleganckim płótnie/planszy PCV/rollupach.
Przeprowadzenie różnego rodzaju konkursów dla klientów np. fanów na Facebooku) w których przygotowujemy specjalną stronę do społecznościowego zbierania zdjęć.
Stworzenie videomozaiki trwającej kilka minut podczas konferencji, eventu czy rocznicy firmy

Opis

Mozaika ze zdjęć dla firm, agencji eventowych i wielu innych

Lubimy pracować z firmami które mają kreatywne pomysły i otwarte głowy. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie wspólnie dobierając narzędzia w ten sposób, aby interaktywna mozaika dla firm nie była dobra… tylko najlepsza! Sprawdź też jak dobrać zdjęcia do kolażu.

W długi majowy weekend w Poznaniu zainaugurowała swoją działalność Brama Poznania ICHOT, czyli centrum interpretacji dziedzictwa Ostrowa Tumskiego – obszaru niezwykle cennego dla historii naszego kraju.

Z tej okazji stworzyliśmy ogromną mozaikę ze zdjęć przedstawiającą Mieszka I i Bolesława Chrobrego – władców, od których na Ostrowie Tumskim „wszystko się zaczęło”. Na mozaikę złożyło się blisko 1000 zdjęć poznaniaków, znanych osobistości i turystów, którzy odwiedzili Bramę Poznania w czasie Wielkiego Otwarcia.

17 maja podczas Nocy Muzeów mozaikę o wymiarach 12x6,75 m wyświetliliśmy w formie animacji na południowej ścianie Bramy Poznania. Można ją było również zobaczyć w wersji drukowanej w przestrzeni holu recepcyjnego. Obejrzenie jej z bliska pozwalało na odnalezienie swojej fotografii pośród niemal 1000 innych zdjęć.

Dlaczego warto wybrać nas do stworzenia mozaiki firmowej?

Dziesiątki zrealizowanych projektów firmowych

O  zdjęciach wiemy wszystko – elastyczne podejście do każdego projektu

Solidny partner w zakresie czasowym, budżetowym i merytorycznym

Przykładowe realizacje mozaik interaktywnych, videomozaik i drukowanych mozaik ze zdjęć dla firm

Rozmiar: 180x200cm
Ilośc zdjęć klienta: 125
Mozaika została przygotowana na bieg związany z Rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Mozaika stanęła na mecie i witała finiszujących zawodników. Mozaika przedstawiała metaforyczny ślad w historii jaki wywarło uchwalenie konstutucji. Fotomozaikę budowały zdjęcia uczestników, przygotowujących się do udziału w biegu.

Rozmiar: 85x200cm
Ilośc zdjęć klienta: 433
Mozaika była przygotowywana na spotkania z Partnerami handlowymi firmy Posnet w całej Polsce w ramach wprowadzenia nowego produktu na rynek. Zdjęcia składowe przedstawiały osoby zajmujące się projektem i wdrożeniem tego produktu na różnych etapach.

Rozmiar: 150x100cm
Ilośc zdjęć klienta: 354
Mozaika stworzona była dla producenta win, na potrzeby konferencji firmowej. Zdjęciami składowymi były zdjęcia z imprez pracowniczych oraz wyjazdów integracyjnych. Wydruk pracy na papierze fotograficznym pozwolił na uzyskanie najwyższej jakości wydruku i widoczności zdjęć składowych.

Rozmiar: 160x100cm           
Ilośc zdjęć klienta: 70
Mozaika wykonana była dla Grupy Żywiec w kilku kopiach. Wydrukowane na papierze fotograficznym i oprawione w eleganckie ramy aluminiowe służą za dekorację ścian w biurze. Zdjęciami składowymi były zdjęcia pracowników danych działów firmy.

Rozmiar: 300x200cm
Ilośc zdjęć klienta: 718
Mozaika zdobi pokój spotkań zarządu. Stworzona była ze zdjęć wykonanych na różnych etapach budowy Galerii Katowickiej. Zdjęciem głównym było logo Galerii. Praca wydrukowana została na folii samoprzylepnej.

Rozmiar: 10x2,1m
Ilośc zdjęć klienta: 1911
Ogromna mozaika (ponad 20m^2) podzielona była na 30 kawałków 1x1m – przygotowana była na potrzeby wewnętrznych gier integracyjncyh dla 30 zespołów. Z pliku graficznego mozaiki wykonane zostały najwyższej jakości puzzle bezpośrednio przez firmę TREFL. Zdjęciami składowymi były zdjęcia związane z aranżacją wnętrz oraz z różnych imprez firmowych.

Rozmiar: 80x80cm           
Ilośc zdjęć klienta: 913
Mozaika stworzona była ze zdjęć kotów przesłanych przez fanów Simona poprzez prostą aplikację na Facebooku. Zebrano prawie 913 zdjęć. Mozaika została wydrukowana na płótnie i naciągnięta na krosna malarskie w kilku kopiach. Następnie agencja Pitted Cherries, która była naszym klientem wystawiła obrazy na aukcji charytatywnej. Dzięki temu budżet wybranego kociego schroniska mógł zostać zwiększony 🙂

Zastosowania i formy współpracy

SZCZEGÓŁOWE ZASTOSOWANIA

Możliwości zastosowania koncepcji mozaiki ze zdjęć są bardzo szerokie i często drukowane projekty są poprzedzane działaniami „cyfrowymi” angażującymi społeczność pracowników lub klientów. Wymieniając najważniejsze kategorie:

Mozaiki standardowe – przeznaczone do wydruku na wszelkiego rodzaju materiałach tj. papier fotograficzny, folie samoprzylepne, PCV, płótno, pleksi. Opcja najczęściej wybierana w przypadkach gdy firma posiada już zasoby zdjęć pracowników/produktów/z wyjazdów firmowych z których może wykonać mozaikę

Videomozaika dla firm/Mozaiki eventowe – zdjęcia wykonywane w trakcie trwania eventu/konferencji

Mozaiki cyfrowe/społecznościowe – to angażowanie większej liczby uczestników do procesu zbierania zdjęć składowych do mozaiki, mogą to być fani na FB, pracownicy firmy lub akcja otwarta bez ograniczeń.

FORMY WSPÓŁPRACY

Jeśli udzielasz się charytatywnie, pomagasz zbierać pieniądze dla tego kto najbardziej tego potrzebuje, napisz do nas – przygotujemy bezpłatnie specjalną podstronę na której uczestnicy będą mogli przesłać swoje zdjęcia oraz wpłacić cegiełkę, a na koniec akcji przygotujemy mozaikę ze zdjęć wszystkich darczyńców – każdy będzie mógł się znaleźć na stronie a obdarowany będzie miał dodatkowy powód do uśmiechu 😉

Jesteś uczestnikiem społeczności pasjonatów, kibiców bądź innej grupy społecznej którą skupia jedna idea? Bądź pomysłodawcą stworzenia mozaiki z Waszych zdjęć dla Waszego idola lub kiedy Wasz ulubiony sportowiec osiąga sukcesy – na pewno zmotywuje go to jeszcze bardziej! Przygotujemy podstronę na której będzie można przesyłać zdjęcia oraz śledzić postęp akcji i gdzie każdy będzie mógł się odnaleźć po stworzeniu mozaiki !

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Videomozaika, Mozaika Interaktywna dla Firm”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamówienia złożone i opłacone do środy do 12:00 wysyłamy w czwartek.