Prezenty na ślub

Cenisz sobie oryginalność, dlatego również takich prezentów poszukujesz na ślub swoich przyjaciół czy bliskiego członka rodziny? Znudziły Ci się kwiaty, które bardzo szybko odchodzą w zapomnienie, a Para Młoda nie zdąży nimi nacieszyć oczu. Zdecyduj się zatem na nietuzinkowy i oryginalny prezent ślubny, którym zaskoczysz nowożeńców. Niech będzie to upominek, który będzie im towarzyszył na co dzień, przypominał nie tylko ten wyjątkowy dla nich dzień, ale też Ciebie – przyjaciółkę, brata, rodziców, kolegę z pracy czy kuzynkę.

Wyświetlanie 1–72 z 139 wyników

Prezent na ślub z efektem zaskoczenia i wzruszenia

Czy można sobie wyobrazić lepszą pamiątkę niż zdjęcia? To właśnie one przywołują najpiękniejsze wspomnienia, pozwalają przenieść się chociaż na chwilę w ważne dla nas miejsca i jeszcze raz przeżyć momenty, wywołujące radość, wzruszenie oraz uśmiech. Prezent na ślub niech będzie właśnie taką pamiątką. Kolaż ze zdjęć ułożony w kształt serca lub napis LOVE, drzewo genealogiczne, które pozwoli odbyć podróż do korzeni rodzinnych, a także mozaika ze zdjęć na płótnie, świetnie zastępująca obraz na ścianie w salonie czy sypialni.

Prezent na wesele może być też związany z pasją nowożeńców. To wielcy i nieposkromieni podróżnicy? Postaw zatem na mapę podróży, na której będą zaznaczać miejsca przez siebie odwiedzone oraz uzupełniać je o zdjęcia. Dla marzycieli i romantyków polecamy mapę nieba i gwiazd, dzięki których dwoje kochających się ludzi zawsze będą wśród świecących dla nich na błękitnym niebie złotych „światełek”.

Interesuje Cię elegancki prezent ślubny? W takim razie wybierz organizer z ekoskóry z personalizacją dla niej i piersiówkę z kieliszkami w stylowym opakowaniu dla niego.