Prezenty na 50 urodziny

To już pół wieku! Za bliską Ci osobą już 50 lat, wspaniałych, pełnych niezapomnianych przygód, przełomowych momentów, wzruszających chwil, radości, szczęścia i uśmiechu. Są to lata zasługujące na niezwykłą i wyjątkową pamiątkę. Przygotowaliśmy dla Ciebie prezenty na 50 urodziny, które pozwolą bliskiej Ci osobie powrócić do chwil, które zapisały się w jej pamięci już na zawsze. Nic tak nie pobudza wyobraźni, jak zdjęcia, będące śladami przeszłości. Jeżeli szukasz oryginalnego upominku dla swojego taty, przyjaciela, żony czy mamy, to jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz ten odpowiedni. Wybierz prezent na 50 urodziny taty, mamy, żony, męża i przyjaciela. Niech na ich twarzach pojawi się niezwykły uśmiech.

Wyświetlanie 1–72 z 137 wyników

Prezent na 50 urodziny dla kobiety i mężczyzny

U nas znajdziesz jedynie oryginalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny i kobiety. Wykonujemy je na zamówienie, każdy jest więc wyjątkowy i unikalny. Proponujemy mozaikę ze zdjęć na płótnie lub papierze fotograficznym, kolaż ze zdjęć w kształcie serca i układający się w liczbę symbolizującą okrągłe urodziny. Na jednym obrazie pojawia się całe życie, 50 minionych lat, które były bogate w doświadczenia, piękne momenty, wzruszające chwile i wyjątkowe podróże oraz spotkania. Niech ten prezent na 50 urodziny mamy, taty czy innej bliskiej osoby będzie dla niego pamiątką z dotychczasowego życia na całe kolejne!

Możesz też zdecydować się na inną z naszych wielu propozycji. Dla osób lubiących podróże polecamy mapę świata, na której można zaznaczyć odwiedzone miejsca. Oryginalnym upominkiem będzie mapa nieba i gwiazd, sprawdzi się doskonale dla kogoś, komu chciałbyś podarować gwiazdkę z nieba. Oferujemy też mnóstwo praktycznych prezentów. Wśród nich znajdują się personalizowane długopisy, zestawy do drinków, kubki termiczne, zestawy narzędzi, organizery i multitoole.