Prezenty na 30 urodziny

Jest wiele powodów, dla których fajnie jest mieć 30 lat i na pewno już wkrótce przekona się o tym Twój znajomy, przyjaciółka, mąż, żona, siostra lub brat. Potrzebny Ci jest pomysł na prezent na 30 urodziny, który będzie inny, niż poprzednie i pozostanie w pamięci jubilata na długi czas. Musi być więc oryginalnie, z charakterem, w dobrym guście i z efektem zaskoczenia. Magiczna trzydziestka jest momentem przełomowym, dlatego z tej okazji ludzie często organizują większe imprezy. Również prezent na 30 urodziny musi być inny.

Wyświetlanie 1–72 z 137 wyników

Prezent na 30 urodziny dla niej

Ona jest bardziej sentymentalna niż on, dlatego skoncentruj się na wspomnieniach i jej emocjach. Prezent na 30. urodziny dla niej przyjaciółki, koleżanki, żony, dziewczyny lub siostry niech odwołuje się do jej uczuć. Co powiesz na kolaż ze zdjęciami lub oryginalną mozaikę ze zdjęć? Fotografie to najlepszy sposób na zapisanie wspomnień. Dzisiaj coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia, przechowujemy je na dysku komputera lub w pamięci smartfona, a to nie to samo, co zdjęcia, na które możemy spoglądać, siedząc na sofie w salonie czy też pokazać je wszystkim odwiedzającym nasz dom. Świetnym pomysłem będzie też Mapa Nieba z dokładną datą i miejscem 30 urodzin!

Prezent na 30 urodziny dla niego

On jest większym pragmatykiem niż ona, a więc prezent na 30 urodziny dla niego powinien mu się po prostu przydać w codziennym życiu. Polecamy zestaw do drinków, długopis, organizer, elegancki notatnik lub zestaw narzędzi na urodziny, wszystko oczywiście w wersji spersonalizowanej. Twój jubilat dużo podróżuje? Podaruj mu mapę podróży, na której będzie mógł zaznaczać miejsca, które już odwiedził.