Prezenty na 50 rocznicę ślubu

Pięćdziesiąt lat razem to rocznica złota – wymagająca szczególnego świętowania. Taki wynik zdarza się rzadko więc i prezenty na 50 rocznicę ślubu muszą być unikatowe. Poszukując pomysłu na doskonały prezent na 50 rocznicę ślubu dla dziadków warto się zatrzymać i zastanowić co ucieszy ich najbardziej. Na pewno ucieszy ich podkreślenie że są ważnymi członkami rodziny. Poświęć chwilę czasu, zbierz rodzinne zdjęcia i stwórz coś niepowtarzalnego na 50 rocznicę związku dziadków.

Wyświetlanie 1–72 z 131 wyników

Jest okazja do szczególnego świętowania, ponieważ bliska Ci para obchodzi właśnie złote gody. Tak nazywamy 50 rocznicę ślubu, związku, który przetrwał próbę czasu i z każdym kolejnym dniem jest coraz trwalszy. Tych dwoje zasłużyło na wyjątkowy prezent na 50 rocznicę ślubu, musisz się więc bardzo postarać. Ślub to wyjątkowy dzień, którego z upływem czasu się nie zapomina. Na pewno każda para ma mnóstwo wspomnień z tym związanych. Może jest to właśnie ten czas, kiedy warto byłoby je uwiecznić w jakiś niebanalny sposób, np. w formie mozaiki ze zdjęć czy kolażu? Takimi upominkiem zaskoczysz swoich rodziców, dziadków i znajomych. To będzie oryginalny prezent na 50 rocznicę ślubu, niepowtarzalny, a może nawet też osobisty. Jeżeli ma być to prezent na rocznicę ślubu rodziców, kolaż możesz uzupełnić o Wasze rodzinne zdjęcia. Niech będzie to mapa wspomnień z ostatnich wspólnie spędzonych lat.

50 rocznica ślubu – prezent, który pozostanie w pamięci na długo

Jest coś, czego nie zabierze nam nikt – wspomnienia i to o nie powinniśmy dbać i je pielęgnować. Prezent na 50 rocznicę ślubu powinien nawiązywać do przeszłości, do chwil, które wciąż przywoływane są w pamięci i rozmowach tych dwojga. Dlatego też bardzo dobrym pomysłem na prezent będzie kolaż ze zdjęć, mozaika na płótnie lub papierze fotograficznym. Być może będzie to okazja do podróży do przeszłości, do chwil, do których po 50. latach małżeństwa dwoje ludzi wraca zbyt rzadko. Oryginalny prezent na 50 rocznicę ślubu może być też powrotem do miejsc i zakątków świata, które razem odwiedzili. Takim upominkiem będzie mapa podróży lub metalowa mapa świata. W naszej ofercie dostępne są też inne personalizowane prezenty, jak np. kubki termiczne z imionami, eleganckie organizery i długopisy.