Prezenty na 40 rocznicę ślubu

Zastanawiasz się jaki prezent na 40 rocznicę ślubu rodziców lub dziadków będzie idealny? Inspiracje na najciekawsze pomysły na tą rubinową okazję, znajdziesz w poniższym zestawieniu: prezenty na 40 rocznicę ślubu. Pamiętając ile zawdzięczasz rodzicom, stwórz dla nich naprawdę wyjątkowy prezent z Waszych wspólnie przeżytych chwil.

Wyświetlanie 1–72 z 131 wyników

Nazywana jest rubinową, jest jedną z ważniejszych w życiu dwojga kochających się ludzi, dlatego też obchodzi się ją bardzo często hucznie, organizując zdecydowanie większe niż zwykle przyjęcie. 40 rocznica ślubu jest wyjątkowym przeżyciem, to już bardzo długi czas spędzony razem, wiele lat wspomnień, wspólnie zrealizowanych marzeń i planów. Ten dzień zasługuje, aby uczcić go wśród najbliższych, ważnych osób. To także okazja do obdarowania dwojga ludzi wyjątkowym prezentem na 40 rocznicę ślubu. Nie masz pomysłu na piękny upominek dla znajomych lub rodziców? Zajrzyj do naszej inspirującej listy wspaniałych, oryginalnych pomysłów.

Piękny prezent na 40 lecie ślubu 

Niech będzie to prezent, który stanowi podsumowanie tych wspaniałych 40 lat razem. Niech przypomina wyjątkowe, wzruszające i ważne dla dwojga ludzi momenty i dni. Dlatego też bardzo dobrze jako prezent na 40 rocznicę ślubu rodziców lub znajomych sprawdzi się kolaż ze zdjęć. Mozaika powstała z kilku fotografii, układająca się w jedną całość będzie niebanalną dekoracją salonu lub sypialni, przywołująca wspomnienia z minionych lat. Mozaika może być na płótnie lub papierze fotograficznym. Alternatywą jest kolarz, układający się w kształt serca lub też liczbę 40. Pięknymi prezentami na 40 rocznicę ślubu będą też Mapa Nieba i Gwiazd oraz chmura słów, tych najważniejszych, mających ogromne znaczenia dla ludzi, którzy są ze sobą już prawie pół wieku.

Dla niej i dla niego

A może chcesz podarować coś osobistego dla niej i dla niego? U nas znajdziesz zarówno elegancki, jak też zabawny prezent. 40 rocznica ślubu to dobra okazja, aby podarować dla niego piersiówkę z jego własnym imieniem, a dla niej elegancki notatnik lub karafkę na wino w zestawie z dwoma kieliszkami.