Prezenty na 30 rocznicę ślubu

Trzydzieści lat razem to rocznica perłowa. Jaki prezent na 30 rocznicę ślubu będzie najlepszy? Naszym zdaniem powinien być niepowtarzalny. Przygotowany specjalnie z myślą o obdarowanym. Jedyne w swoim rodzaju prezenty na 30 rocznicę ślubu cieszą najbardziej. Jeśli jest to prezent na 30 rocznicę ślubu dla rodziców warto poświęcić trochę czasu i zebrać wspólne zdjęcia z telefonów aparatów oraz zeskanować te z klasycznych albumów i stworzyć prezent spersonalizowany z setek wspomnień. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–72 z 131 wyników

„30 lat minęło, jak jeden dzień”…- po tylu latach spędzonych razem, okazuje się, że większość wspomnień jest wspólna, wszystko kojarzy się z drugą osobą i bardzo trudno wyobrazić sobie dłuższy czas, kiedy nie ma jej obok. 30 rocznicę ślubu nazywamy perłową. Musi być więc wyjątkowa, obchodzona w najlepszym towarzystwie, a także z mnóstwem życzeń kolejnych wspólnie spędzonych 30 lat. Prezent na 30 rocznicę ślubu również nie może być przypadkowy i podobny do tych, na które decydowałeś się w ubiegłych latach. Wybierz wyjątkowy prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół i znajomych. Może niech będzie to mapa ich wspomnień w formie kolażu zdjęć?

30 rocznica ślubu – prezent z sentymentem

Po 30 latach małżeństwa dwoje ludzi ma już tak naprawdę wszystko, czego potrzebują – siebie, wspólne wspomnienia, wsparcie drugiej osoby, poczucie bezpieczeństwa i wspólne marzenia na przyszłość. Prezent na 30 rocznicę ślubu niech nawiązuje właśnie do tych wartości, które mają teraz dla tych dwojga największe znaczenie. Proponujemy kolaże ze zdjęciami, oczywiście ich wspólnymi, z ostatnich wspólnie spędzony lat lub od moment, jak to wszystko się zaczęło. Doskonale sprawdzi się też napis ze słów LOVE, który można zawiesić w sypialni nad łóżkiem lub w salonie w strefie wypoczynku. Magicznym prezentem będzie Mapa Nieba i Gwiazd, symbolizująca połączenie się dwóch światów – Jej i Jego. A jeżeli tych dwoje dużo podróżuje, ogromną radość sprawi im mapa podróży, na której będą mogli oznaczać miejsca, w których razem byli lub planują je odwiedzić w najbliższym czasie.