Prezenty na 25 rocznicę ślubu

Wspólne przeżyte ćwierć wieku to rocznica srebrna. Odpowiedni prezent na 25 lecie małżeństwa może nie być łatwym zadaniem. Warto podkreślić przeżyte wspólnie lata i wybrać prezenty na 25 rocznicę ślubu sentymentalne, przygotowane specjalnie na tą okazję. Coś czego nie można po prostu zdjąć z półki. Z życzeniami kolejnych wspólnie przeżytych chwil wybierz prezenty na 25 rocznicę ślubu rodziców.

Wyświetlanie 1–72 z 131 wyników

Miłość to najpiękniejsze uczucie, którym możemy obdarować drugiego człowieka. Kiedy ludzie są już ze sobą 25 lat, to znak, że są idealnie dopasowanym i zgranym duetem, rozumiejącym swoje potrzeby, potrafiącym uszczęśliwiać siebie nawzajem. 25 rocznica ślubu nie bez powodu nazywana jest srebrną. To już ćwierć wieku razem, za Nią i za Nim jest już mnóstwo pięknych wspomnień i wspólnie spełnionych marzeń. To duży bagaż doświadczeń, który zasługuje na wyjątkowy prezent na 25-lecie ślubu. A czym Ty chciałbyś obdarować swoich znajomych, przyjaciół lub rodziców? Masz już pomysł, jak sprawić, żeby ten jubileusz pozostał w ich pamięci na zawsze?

Sprawdzony i zawsze trafiony pomysł na prezent na 25 rocznicę ślubu

Najwspanialszy prezent to taki, który przywołuje wspomnienia, wzrusza, za każdym razem wywołuje uśmiech i radość na twarzy. Jest nim na pewno kolaż ze zdjęć, który jest niczym podróż do przeszłości, do najpiękniejszych momentów z życia dwojga ludzi. Wciągu tych 25 lat na pewno wydarzyło się dużo. Były momenty przełomowe, bliższe i dalsze podróże, mnóstwo wzruszeń, radości, szczęścia i pozytywnego zaskoczenia. Z naszą pomocą stworzyć wyjątkowy prezent na 25 rocznicę ślubu rodziców i znajomych. Będzie to mozaika ze zdjęć lub kolaż, który jest niczym mapa niezapomnianych wspomnień. Podróżnicy ucieszą się ze szczególnej mapy, na której można zaznaczać odwiedzone już miejsca. Dla romantyków polecamy z kolei Mapę Nieba i Gwiazd.

Eleganckie prezenty na 25 rocznicę ślubu

Szukasz czegoś wykwintnego? Jako prezent na srebrną rocznicę bardzo dobrze sprawdzi się karafka do whisky lub wina. Jest dostępna jako samodzielny prezent lub w zestawie ze szklankami bądź kieliszkami. Inną naszą propozycją jest skórzany notatnik i kubek termiczny z personalizacją. Na 25 rocznicę ślubu możesz wybrać prezent wspólny dla Niej i dla Niego lub też dla każdego osobny. A może zdecydujesz się na kilka upominków?