Prezenty na 20 rocznicę ślubu

Porcelanowa rocznica ślubu świadczy o dojrzałym związku, gdzie żyją ze sobą prawdziwi partnerzy. Prezenty na 20 rocznicę ślubu powinny być dobrane z uwzględnieniem tego co zdarzyło się przez dwadzieścia lat razem. Przedstawiając cały kalejdoskop wydarzeń otrzymamy doskonałe prezenty na 20 rocznicę związku, które będą cieszyć wiele lat.

Wyświetlanie 1–72 z 131 wyników

Idealny prezent na 20 rocznicę ślubu

Porcelanowa, 20 rocznica ślubu to świadectwo tego, jak bardzo potrzebujemy bliskości drugiego człowieka, ale i cudowna świadomość, że mamy do kogo wracać, na kogo czekać oraz na kogo liczyć. Jeśli poszukiwanie prezentu dla drugiej połówki z okazji Waszego Święta spędza Ci sen z powiek, zdaj się na naszą pomoc i postaw na spersonalizowane prezenty z naszej oferty.

Oryginalne prezenty na porcelanową rocznicę ślubu

20 rocznica ślubu to przestrzeń do międzypokoleniowej rozmowy dzieci i dorosłych. Wspólne dzielenie się doświadczeniami i odkryciami, trudami i wyzwaniami. Przede wszystkim pasjonujące spotkanie, pełne angażujących tematów i wspólnej zabawy, w scenerii kalejdoskopu minionych wydarzeń, uwiecznionych na mozaikowych albumach. Mozaika ze zdjęć to jedna z wyjątkowych pozycji w naszej ofercie. Stworzymy ją na podstawie przesłanych przez Ciebie zdjęć, wykonując z nich dowolny obraz , który ucieszy ukochanego/ukochaną. Równie trafnym wyborem okaże się kolaż ze zdjęć, ale także mapa podróży Polski, świata czy Europy, na których uwiecznicie wszystkie odbyte wspólnie eskapady. Tego typu ozdoba, powieszona w salonie lub sypialni, umożliwi Wam regularny powrót do wspomnień. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu oferujemy także wyjątkową serię spersonalizowanych prezentów na 20 rocznicę ślubu, które świetnie wpisują się w porcelanowe gody. Eleganckie metalowe plansze – mapy nieba, zachwycą zakochanych patrzących w tym samym kierunku. Minimalistyczny design, stonowana, elegancka kolorystyka – wszystko to sprawi, że i taka drobnostka będzie pięknym, gustownym prezentem. W naszej ofercie nie zabrakło także kryształowych karafek na wino lub inne trunki oraz kieliszków, dzięki którym wzniesiecie toast za dotychczas spędzone lata. Skórzane elementy galanterii lub kunsztownie zapakowane, wielofunkcyjne narzędzia będą z kolei świetnym prezentem dedykowanym Temu Jedynemu.

Zapraszamy do odbycia upominkowej podróży z naszą ofertą!