Mozaika ze zdjeć - Fotomozaika z setek wspomnień

Mozaika ze zdjęć

Mozaika to setki wspomnień na jednym obrazie
1. Przygotuj zdjęcie główne
2. Prześlij od 50 do 1000 zdjęć składowych
3. Przygotujemy dla Ciebie projekt – gwarancja 100% satysfakcji!

Mozaika ze zdjęć to prezent wyjątkowy, sentymentalny i niepowtarzalny dla osób na których uśmiechu najbardziej Ci zależy – sprawi, że wspomnienia odżyją na nowo.

Na wyciągnięcie ręki doskonale widać zdjęcia składowe, z 2-3m można podziwiać stworzone z nich zdjęcie główne. Wystarczy min. 50 zdjęć

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Fotomozaika to oryginalny pomysł na prezent. Szczególnie polecany jeśli dysponujesz lub jesteś w stanie zdobyć znaczną ilość zdjęć składowych osób które chcesz obdarować.

Oglądanie setek wspomnień cieszy niczym przeglądanie albumu ze zdjęciami. Cieszy bardziej niż fotoksiążka ze zdjęć. Każdy obraz ze zdjęć jest unikatowym projektem

Nasi Klienci najczęściej wybierają mozaiki jako:
– prezent na rocznicę dla swojej połówki
– urodziny bliskich, znajomych, przyjaciół

Jeśli mozaika to prezent ze zdjęć dla rodziców to okazją najczęściej jest okrągła rocznica ślubu. W takim wypadku warto zgromadzić zdjęcia sięgające początku związku, papierowe zdjęcia należy zeskanować i dołączyć do projektu, podpytać bliskich i znajomych o archiwalne zdjęcia. Taka kolekcja zdjęć na jednym obrazie na pewno wzruszy rodziców i fotomozaika będzie cieszyła długie lata.

Mozaika ze zdjęć może być wydrukowana na dwa sposoby
mozaika na płótnie lub jako
obraz ze zdjęć na papierze fotograficznym

jeśli zdjęcie z wielu zdjęć musi być „na już” polecamy wersję mozaiki elektronicznej, w przypadku której projekt zostanie przygotowany w ciągu kilku godzin, a wydruk będziesz mógł zrealizować w dowolnej drukarni.