Mapa nieba

Mapa nieba to wiernie odwzorowany wygląd nieboskłonu, w konkretnym dniu, godzinie oraz miejscu. Będzie to dokładnie taki układ gwiazd jaki byłby widziany przez osobę która stała w precyzyjnie wskazanym miejscu i czasie.

  1. Wskaż Kraj, miasto, datę i godzinę wydarzenia
  2. Dodaj dedykację
  3. Przygotujemy indywidualną mapę Waszego nieba

Wydrukowana indywidualnie mapa gwiazd ma szczególną wartość kiedy chcemy uczcić szczególnie ważną chwilę w przeszłości, która wydarzyła się w konkretnym miejscu np: rocznica pierwszej randki, 10 rocznica ślubu, narodziny dziecka, prezent ślubny.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Mapa gwiazd

Niektóre wydarzenia są w naszym życiu tak istotne że chcemy je specjalnie podkreślić, celebrować, posiadać materialne świadectwo danego zdarzenia. Każda z tych chwil trwała prawdopodobnie od kilku sekund do kilku godzin, ale jej wpływ miał oraz ma istotne znaczenie do dnia dziś.

Tą wyjątkową chwilę pomożemy Ci utrwalić w postaci spersonalizowanego obrazu Waszego nieba które dokładnie w tej minucie w niepowtarzalny sposób tylko w tym dniu, tylko w tej minucie i tylko w tym precyzyjnie wskazanym miejscu układało nad Wami gwiazdy, konstelacje, planety… każdy z tych obiektów będzie przedstawiała indywidualnie zaprojektowana Mapa Gwiazd