Kubki termiczne i termosy

Personalizowany kubek termiczny – dobry na wszystko!

Chłodno, zimno, coraz zimniej? Mamy coś, co pozwoli przetrwać największe mrozy, bez uszczerbku na zdrowiu. W naszej ofercie znajdziesz personalizowane kubki termiczne, z którymi nie straszna będzie Ci żadna pogoda, a smaczna wyda się każda kawa! Sprawdź, jakie kubki oferujemy.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Praktyczny kubek-termos na prezent

Większość z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kubka kawy czy herbaty. I choć zawsze możemy zrobić sobie ją w pracy, to możemy jednak rozpocząć ten rytuał zdecydowanie wcześniej. Poranna kawa pita w korku, w tramwaju czy autobusie to sposób na doskonały relaks przed dniem pełnym wyzwań. Dlatego też spersonalizowany kubek termiczny polecamy wszystkim na start każdego dnia.

Nasze kubki, a w zasadzie spersonalizowane termosy, wykonane są z trwałego materiału (aluminium), który pokryty został matowym lakierem, dzięki czemu każdy grawer prezentuje się na nim niezwykle elegancko. Szczelne zamknięcie na gwint i mocny zatrzask nie spowoduje wyciekania ulubionego napoju, a pojemność 400 ml zaspokoi kofeinowy niedobór na długi czas (i wystarczy na naprawdę długi korek). Kubeczek spokojnie zamontujemy też w uchwycie samochodowym, dzięki jego ergonomiczne mu kształtowi. Każdy kubeczek można dowolnie ozdobić – a wszystkie możliwości znajdziecie przy ofercie z danym produktem. Grawer można wykonać z pomocą 90 znaków oraz ozdobić dowolną ikonką, których wybór jest całkiem spory. Wszystkie napisy wykonujemy metodą graweru laserowego, który gwarantuje trwałość przez wiele lat użytkowania. Tak przygotowany kubek termiczny z imieniem będzie świetnym prezentem – umieszczając na nim dedykację obdarowany będzie mógł mieć ją zawsze przy sobie.

Masz już swój pomysł na termiczny kubek? Pokaż go nam, a my zrealizujemy go w kilka dni!

Sprawdź również karafki na whisky oraz personalizowane shakery dostępne w naszej ofercie!