Co kupić na rocznicę ślubu? Postaw na personalizowane prezenty

Co kupić na rocznicę ślubu? Postaw na personalizowane prezenty

Prezent na rocznicę ślubu powinien być wyjątkowy, ponieważ wspólnie spędzone lata właśnie takie były – niezapomniane, szczególne i obfitujące w wiele pięknych wspomnień. Niezależnie od tego, czy jest to pierwsza, piąta, dwudziesta czy pięćdziesiąta rocznica ślubu, jest to dobra okazja do świętowania. Dla niektórych jest to nawet dzień podsumowania dotychczasowego wspólnego życia, dla innych okazja do planowania kolejnych lat. Zastanawiasz się, jaki prezent na rocznicę ślubu będzie najodpowiedniejszy? Z pewnością najlepiej sprawdzi się upominek personalizowany, stworzony specjalnie z myślą o drugiej połówce lub parze.

Kolaże stworzone przez wspomnienia

Każda para jest inna i to czyni ją wyjątkową. Ma za sobą już mniejszy lub większy bagaż doświadczeń, może pochwalić się krótszym lub dłuższym małżeńskim Kolaż ze zdjęć na prezentstażem, przeżyła wspólnie wiele wspaniałych chwil, do których wraca przy każdej możliwej okazji. Małżonkowie mają sentyment do przeszłości, chociaż nie wszyscy to okazują. Jeżeli nadal szukasz pomysłu i zastanawiasz się, co na prezent na rocznicę ślubu sprawdzi się najlepiej, zdecyduj się na kolaż ze zdjęciami. Bez problemu znajdziesz fotografie, z których powstanie piękna pamiątka rocznicowa. Jeżeli chcesz mieć ich więcej, połącz siły ze znajomymi i stwórzcie wspólnie kolaż. Alternatywą jest mozaika ze zdjęć. Z kilkuset małych fotografii powstaje jedna duża, koniecznie musi być to zdjęcie we dwoje. Mozaika występuje w dwóch wariantach – na płótnie i papierze fotograficznym.

Co na rocznicę ślubu dla miłośników podróży?

Może niekoniecznie musi być to plecak, pokrowiec na aparat czy też książka z pomysłami na kolejne podróże. Bądź bardziej oryginalny. Co można kupić na rocznicę ślubu dla osób, które po prostu nie potrafią usiedzieć dłużej w jednym miejscu? Mapę Podróży! Ale nie taką zwykłą mapę, którą znajdziemy w każdym atlasie, ale unikalną, którą małżonkowie będą uzupełniać sami. Na mapie zaznacza się odwiedzone miejsca. Można to zrobić na różne sposoby, np. przy pomocy zdjęć, kolorowych karteczek z napisami czy też datami. Jeżeli para ma wystarczająco dużo wolnego miejsca na ścianie, można pokusić się o metalową mapę, wokół której zamieszcza się ramki ze zdjęciami odwiedzonych już miejsc. Przy ograniczonych możliwościach doskonale sprawdzi się mniejsza mapa, może być całego świata lub tylko Polski.

Dla niej i dla niego coś praktycznego

Chciałbyś obdarować każdą z osób z osobna, jednak zastanawiasz się, co może im się przydać i jednocześnie mógłbyś spersonalizować? Mamy dla Ciebie kilka Personalizowany elegancki organizer z imieniempropozycji, wśród których znajdziesz praktyczne personalizowane upominki dla niej oraz dla niego. Ona na pewno ucieszy się z eleganckiego organizera ze swoim imieniem. Będzie pasował do skórzanej torebki, którą nosi do pracy. Jemu przyda się długopis do pospisywania dokumentów, który oznaczysz jego pseudonimem lub imieniem. Dla miłośnika mocniejszych trunków i mistrza sztuki barmańskiej polecamy zestaw do przyrządzania drinków. Każdy majsterkowicz chciałby mieć swój własny zestaw narzędzi, opatrzony swoim imieniem, a każda miłośniczka kawy swój własny, spersonalizowany kubek termiczny.

Już nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości, co kupić na rocznicę ślubu swoim znajomym, rodzicom, a może drugiej połówce, której chcesz pokazać, że nie zapomniałeś o Waszym wspólnym święcie. Spośród tych propozycji wybierzesz na pewno tę, która trafia w charakter i gusta obdarowywanej osoby lub osób. Pozostaje nam tym dwojgu życzyć kolejnych lat razem, a Tobie wspaniałej zabawy jubileuszowej.

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *